Ten odkurzacz bezworkowy to prawdziwy hit!

odkurzacz

Sprzątanie domu nie budzi specjalnie przyjemnych skojarzeń. Odkurzanie podłogi za pomocą standardowego odkurzacza rodzi również konieczność ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z eksploatacją worków. Ponadto nie każdy model odkurzacza ma kabel satysfakcjonującej długości. To rodzi frustrację i decyduje o wyborze odkurzaczy bezworkowych. Królują wśród nich produkty marki Electrolux. Dlaczego jest tak chętnie nabywany? Czy jest odpowiedni dla właścicieli domów o sporym metrażu?

Odkurzacze bezworkowe a tradycyjne

Konwencjonalne odkurzacze kojarzą się nam z nieprzyjemną koniecznością wymiany worków. Wraz z ich zapełnieniem redukcji ulega moc wsysania odkurzacza. Nie mając wyboru, zamawiamy kolejne worki do swoich urządzeń. Ta wyższa konieczność trąca nas po kieszeniach, bo musimy te worki kupić. Inaczej rzecz przedstawia się z odkurzaczami bezworkowymi, które różnią się od tych tradycyjnych, brakiem worków. Jak w takim razie one działają? Miejsce worków zajmuje specjalny, przezroczysty pojemnik. Po jego zapełnieniu wystarczy go tylko opróżnić i można z niego korzystać w dalszym ciągu. Kolejną różnicą jest sposób działania odkurzacza bezworkowego. Nie traci na mocy wraz z postępującym zapełnieniem pojemnika. Potężna siła odśrodkowa wsysa wszystko, co stanie jej na drodze. Przeważnie jest to kurz, drobinki piasku lub kłęby sierści czworonoga. Odkurzacze bezworkowe nazywane są również odkurzaczami cyklonowymi, a to z tej przyczyny, że oczyszczają przy okazji powietrze.

Odkurzacz bezworkowy Electrolux – absolutnie numer jeden?

Odkurzacz odkurzaczowi nierówny. Na rynku artykułów AGD znajdziemy mnóstwo produktów, które powinny spełnić nasze oczekiwania. Wybór odkurzacza powinien odpowiadać naszym codziennym potrzebom. Idealnym rozwiązaniem dla alergików są właśnie odkurzacze bezworkowe Electrolux. Brak kontaktu z kurzem sprawia, że nie muszą się przejmować negatywnym oddziaływaniem alergenów. Wszystkie nieczystości lądują w specjalnie zaprojektowanym pojemniku. Produkty marki Electrolux mają niezwykle ciekawą funkcję, a mianowicie Easy Empty. Dzięki tej opcji wyciąganie pojemnika przychodzi właścicielowi z łatwością.

Produkty Electrolux znane są również z tego, że pracują stosunkowo cicho. Dzięki unikatowej konstrukcji jest w stanie działać na poziomie 58 dB. Nie powoduje to dyskomfortu, do którego większość z nas zdążyła się przyzwyczaić. Poza głośnością sprzątania warto nadmienić o długości przewodu. Ten problem często frustruje właścicieli większych lokali, którzy specjalnie muszą odłączać odkurzacz z jednego gniazdka, by podłączyć do kolejnego, w innej części domu. Odkurzacz bezworkowy marki Electrolux dysponuje kablem o długości 12 m. To sprzyja wygodzie i sprawia, że produkt ten jest często wybierany przez klientów.

Odkurzacz bezworkowy Electrolux – jak wpływa na zdrowie?

Wspomniani powyżej alergicy mają nie lada orzech do zgryzienia. Konieczność doprowadzenia mieszkania do porządku to przymus obcowania z pyłkami, sierścią (jeśli mają psa lub kota) i kurzem. Z wymianą worków wiąże się spadek samopoczucia i załączenie potencjalnych reakcji alergicznych. Z myślą o nich zaprojektowano odkurzacze cyklonowe, które minimalizują ryzyko obcowania z alergenami. Podobnie jak pozostali użytkownicy odkurzacza, nie ogłuchną ze względu na cechę szczególną, jaką może się on poszczycić. Wiesz jak Skuteczne i ciche odkurzanie z odkurzaczem workowym. dowiesz się o tym pod adresem https://dziennikpolski24.pl/skuteczne-i-ciche-odkurzanie-z-odkurzaczem-workowym/ar/c15-16085099. To jednak nie koniec dobroczynnego wpływu odkurzaczy bezworkowych Electrolux. Otóż mają one silne działanie oczyszczające. Dzięki filtrom HEPA są w stanie oczyścić powietrze z bakterii i grzybów. To bezpośrednio wpływa na zdrowie i dobre samopoczucie nie tylko osób uczulonych na różne czynniki, ale nas wszystkich.

Podsumowanie

Odkurzacze bezworkowe marki Electrolux wyróżniają się na tle konkurencji tym, że są ciche w użytku. Poziom hałasu wynosi w ich przypadku zaledwie 58 dB. Czyni je to naprawdę cichymi. Mają one wszelkie zalety odkurzaczy bezworkowych, a więc są antyalergiczne, energooszczędne i proste w obsłudze. Ich wykorzystywanie nie tworzy kosztów związanych z regularną wymianą worków do odkurzacza. Dysponują również dość długim kablem, co doceniają zwłaszcza właściciele większych domów.

Dodaj komentarz