Promuj biznes w eko stylu – wybierz długopisy drewniane!

reklama firmyDługopisy są niewątpliwie najczęściej kupowanymi gadżetami reklamowymi. Teraz można zamówić je również w eko wariancie, czyli z obudową wykonaną z naturalnego drewna!

Drewniane długopisy reklamowe – kiedy warto?

Gadżety jak długopisy drewniane są obecnie bardzo popularne i decyduje się na nie wiele firm. Kiedy warto je zamówić?

Takie upominki przede wszystkim doskonale wpisują się w modny teraz nurt eko, zero waste i less waste, które kładą nacisk na jak najniższy wpływ na środowisko naturalne. Wobec tego długopisy drewniane zamiast tych wykonanych z plastiku świetnie się wtedy sprawdzą.

Takie długopisy mogą być więc bardzo dobrym zakupem dla tych firm, dla których ważne jest podkreślenie ich przywiązania do natury i ochrony środowiska. Również mogą być one unikatowym pomysłem na promocję biznesu, by wyróżnić go na tle konkurencji.

Długopisy z drewna – rodzaje artykułów piśmienniczych

Producenci oferujący długopisy drewniane prezentują je w różnych wariantach do wyboru, na przykład pod kątem ich budowy i funkcji.

Najtańsze długopisy z drewna to te bez funkcji wysuwania wkładu. Więcej trzeba zapłacić za długopisy z przyciskiem oraz dodatkowo z uchwytem. Takie elementy wykonane są z metalu – również poddającego się łatwemu recyklingowi.

Dostępne są także zestawy piśmiennicze zawierające w składzie długopisy drewniane, ołówki drewniane, pióra w drewnianych obudowach. Umieszczane są one w ozdobnych etui, dlatego stanowią wtedy kapitalny pomysł na podarunek firmowy.

Grawerowanie na długopisach drewnianych

Aby długopisy drewniane mogły być skutecznym sposobem na promocję firmy, można zdecydować się również na ich personalizowanie przez znakowanie.

Artykuły piśmiennicze z drewna znakowane są za pomocą ich grawerowania, które pozwala na uzyskanie czytelnego, estetycznego efektu.

Do zamówienia artykułów piśmienniczych z logo lub innymi grawerunkami konieczne jest przekazanie ich projektu do producenta.

Jakie są ceny długopisów drewnianych?

Pod kątem kosztów długopisy drewniane nie są wcale znacznie droższe od tych wykonanych z innych materiałów.

Ceny zależne są głównie od wybranego rodzaju artykułów piśmienniczych oraz od liczby zamówionych sztuk. W przypadku większych zamówień można uzyskać rabaty.

Zazwyczaj koszty rozpoczynają się już od około 5-6 złotych za jedną sztukę, natomiast te wyższej jakości mogą kosztować ponad 15 złotych.

By uzyskać dokładne informacje o cenach długopisów drewnianych z ich personalizacją, warto sprawdzić aktualne cenniki na stronach producentów takich gadżetów.

Dodaj komentarz