Nowe kompaktowe kamery Axis z funkcją rejestrowania dźwięku

Nowa kompaktowa kamera sieciowa AXIS M1134 Network Camera to ekonomiczne i łatwe w obsłudze urządzenie oferujące doskonałej jakości obraz w rozdzielczości HDTV (720p). Kamera posiada również wbudowany mikrofon oraz funkcję rejestrowania i nagrywania dźwięku na monitorowanym obszarze. Oferta niedrogich kompaktowych kamer sieciowych z serii M została także rozszerzona o cztery inne nowe urządzenia.

Kompaktowe kamery z funkcją rejestrowania dźwięku

Kompaktowa kamera sieciowa AXIS M1134 Network Camera zapewnia stały kąt widzenia, pozwalając na rejestrowanie obrazu i dźwięku na ściśle zdefiniowanym obszarze. Oferuje rozdzielczość HDTV 720p przy 30 klatkach na sekundę, a  dzięki technologiom Axis Lightfinder i Axis Forensic WDR zapewnia doskonałą jakość obrazu nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, co eliminuje problemy z czytelnością i użytecznością obrazu na potrzeby postępowania wyjaśniającego.

Kamera jest wyposażona w  mocowanie CS z wymiennymi obiektywami, co pozwala na łatwą zmianę obiektywu w zależności od aktualnych potrzeb.  Dzięki możliwości łatwego i ekonomicznego montażu doskonale sprawdzi się na przykład w branży przemysłowej czy sektorze retail.

Najważniejsze funkcje kamery

Kompaktowa i wszechstronna konstrukcja
Technologie Lightfinder i Forensic WDR
Wbudowany mikrofon do nagrywania dźwięku
Wymienny obiektyw z mocowaniem CS
Technolgia Zipstream z obsługą formatów H.264 i H.265

W linii urządzeń M pojawiły się także cztery inne nowe modele:

AXIS M1135 Network Camera oraz AXIS M1135-E Network Camera oferujące rozdzielczość 2MP
AXIS M1137 Network Camera oraz AXIS M1137-E Network Camera o rozdzielczości 5 MP.

Dodaj komentarz