Mydło w płynie MPS – czym się charakteryzuje?

mydlo w plynieW łazienkach i innych pomieszczeniach do utrzymywania higieny stosowane są mydła w płynie. Sprawdzają się lepiej niż mydło w kostce – są bardziej higieniczne i łatwiejsze do dozowania. Można nimi uzupełnić pojemniki z aplikatorem albo automatyczne dozowniki.

Profesjonalne środki myjące czy zwykłe mydło?

Częste mycie rąk jest istotne wszędzie, a w wielu branżach trzeba dodatkowo robić to z użyciem specjalnych środków czystości. Jako mydło idealne do użycia w kuchniach, restauracjach, instytucjach i zakładach produkcyjnych sprawdzić się może mydło w płynie MPS. W razie konieczności można udostępnić pracownikom specjalne pasty do mycia rąk.

Zaletą tego rodzaju mydła jest płynna konsystencja i zawartość składników chroniących skórę dłoni. Platyna koloidalna to tylko przykład o bardzo dobrych właściwościach czyszczących. Takie mydło pozwoli zachować najwyższą higienę rąk i nie zaszkodzić przy tym skórze, jeśli będzie się je myło bardzo często.

Dystrybutor środków higienicznych – co ma w ofercie?

Wspomniane mydło w płynie oferowane jest w dużych, ergonomicznych pojemnikach. Taką ilością można uzupełnić zakładowe dozowniki do mydła – sklep internetowy przewiduje plastikowe kanistry np. 5 l oraz mniejsze opakowania jednorazowe. Można wybrać taką formę, która najbardziej się opłaci.

W zakładach przetwórczych, placówkach medycznych stosowane są specjalne przemysłowe dozowniki do mydła, które ułatwiają mycie rąk bez kontaktu z otoczeniem. Mydło uzupełniane jest regularnie przez odpowiednich pracowników. Wybór mydła w płynie o właściwościach odkażających i oczyszczających zapewnia najlepsze rezultaty.

Profesjonalne środki myjące – jakie wybrać?

Nowoczesne mydła w płynie MPS umożliwiają zachowanie higieny w miejscu pracy na najwyższym poziomie. Mogą być uzupełniane specjalnymi środkami myjącymi, jeśli trzeba np. oczyszczać skórę z określonego rodzaju chemikaliów lub zmywać trudne zabrudzenia. Są to płyny i pasty przemysłowe.

Podsumowując, w przemyśle, ale też np. sektorze usługowym, może z powodzeniem być używane mydło MPS w płynie. Najlepiej jest udostępniać je w dozownikach, dzięki czemu zachowana jest maksymalna higiena.

Dodaj komentarz