Wybór poręcznego wózka spacerówki dla dziecka

Spacer odgrywa w życiu dziecka kluczową rolę, od narodzin podczas spacerów dziecko nabywa odporności, która będzie dzięki nim zwiększana z wiekiem. Każdy wózek głęboki jest dla maluszka odpowiedni, byleby był odpowiednio głęboki i szeroki, co zapewni dziecku swobodę ruchu i wygodę. Z kolei wybór odpowiedniego wózka spacerowego już nie jest tak łatwą sprawą, ponieważ spacerówki są różne, trudno znaleźć taką, która by spełniała wszystkie zakładane przez rodzica wymagania. Jednak niektóre z dostępnych modeli spacerówek spełniają dość wysokie wymagania, przynajmniej w kilku aspektach. Wiele wózków spacerowych posiada wygodne siedziska ale nie wszystkie są odpowiednio szerokie, z kolei jeśli są one szerokie kosz na zakupy nie jest zbyt pojemny. Przykładów można by mnożyć, jednak niektóre ze spacerówek posiadają innowacyjne, współczesne rozwiązania.

Atrakcyjną spacerówką jest model Chicco Trolley Me, jest to miejska, wygodna spacerówka dla malucha. Jej kompaktowe i zgrabne kształty stworzone są do poruszania się po miejskiej dżungli. To system składania wózka Chicco Trolley Me sprawia, że jest to wyjątkowa spacerówka. Składa się w tempie ekspresowym, nawet jedną ręką, wózek nie rozłoży się samodzielnie, ponieważ wyposażony jest w odpowiednią blokadę i może sam stać. Po złożeniu wygląda jak wąska walizka, posiada nawet rączkę teleskopową, jak w niewielkich, plastikowych walizkach podróżnych. Idealnie się transportuje wózek, kiedy nie ma w pobliżu dziecka, sprawdzi się więc podczas rejsów podniebnych, kiedy rodzice zdecydują się zabrać wózek ze sobą.

Chicco Trolley Me jest wózkiem stworzonym do podróżowania, dlatego też oparcie wózka jest regulowane nawet do płaskiej pozycji, przydatnej kiedy dziecko chce się zdrzemnąć podczas spaceru. Dziecko śpi na rozłożonym siedzisku o długości 85 cm. Spacerówka wyposażona jest w szeroko naciągany daszek, przez który może spoglądać rodzic, ponieważ fragment znajdujący się na budce wykonany jest z siateczki, która również umożliwia odpowiednią cyrkulację powietrza w wózku.

Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem w wózku Chicco Trolley Me jest funkcjonalny pałąk, który specjalnie się otwiera. Jest on podzielony na dwie równe części, a pośrodku łączony jest za pomocą klipsa. Funkcja ta znacznie ułatwia sadzanie dziecko w spacerówce oraz wysiadanie ze spacerówki też jest znacznie łatwiejsze. Pałąk ten może również spełniać funkcję uchwytu, przeznaczonego do przenoszenia spacerówki tuż po jej złożeniu.

Dodaj komentarz