Po czym poznać dobrego dewelopera mieszkaniowego?

deweloper

Zalety zakupu mieszkania od profesjonalnego dewelopera są nieocenione. Decydując się na nieruchomość z rynku pierwotnego, mamy pewność że nasze nowe lokum będzie spełniało wszystkie nowoczesne standardy oraz będzie dopasowane do naszych potrzeb. Jak jednak możemy poznać, czy deweloper z którym mamy zamiar podpisać umowę jest właśnie tym deweloperem, którego szukamy?

Wiarygodność budowana latami

Przy wyborze firmy od której zdecydujemy się odebrać mieszkanie, dobrze jest postawić na doświadczenie dewelopera. Zdecydowanie bezpieczniej jest kupić nieruchomość od kogoś, kto przeprowadził już szereg podobnych inwestycji na przestrzeni lat, tak jak chociażby deweloper Częstochowa. Dzięki temu mamy pewność, że naszego dewelopera nie zaskoczą nasze oczekiwania czy niespodziewane przypadki losowe, gdyż powinien się już spotkać ze wszystkim na przestrzeni swojej działalności.

Dobry deweloper sprzedaje

Kiedy decydujemy się na zakup mieszkania z rynku pierwotnego, dobrze jest sprawdzić jak często wybrana przez nas firma realizuje swoje zlecenia. Jeśli deweloper jest profesjonalistą, możemy oczekiwać wielu wybudowanych osiedli oraz zadowolonych klientów. Poniekąd łączy się to z pierwszym punktem – jeśli deweloper jest na rynku odpowiednio długo, zdołał już wypracować sobie odpowiednią rozpoznawalność i pozycję. Nie bierzmy tego jednak za pewnik i zawsze sprawdźmy jakie inwestycje realizował deweloper w ostatnim czasie i ile ich było. Pomoże nam to w prosty sposób zweryfikować jego wiarygodność.

Deweloper powinien być na bieżąco i stawiać na nowoczesność

Często największą zaletą zakupu nowego mieszkania jest fakt, że zbudowano je na nowoczesnym osiedlu pełnym udogodnień, takich jak podziemne hale parkingowe czy opieka stróża przez całą dobę. Jest to standard w dzisiejszych czasach i powinniśmy zwrócić uwagę na to, czy wybrany przez nas deweloper oferuje takie udogodnienia.  Jeśli zdecydujemy się na specjalistów, takich jak na przykład https://nowaczestochowa.pl, będziemy mieć pewność, że nasze lokum będzie spełniało wszystkie obecne standardy.

Dodaj komentarz