Dlaczego warto poznać swój portret numerologiczny?

portret numerologiczny

Choć człowiek żyje ze sobą od początku, niekiedy trudno mu jest zrozumieć samego siebie. Mowa tu zarówno o cechach, jak i pragnieniach i celach, do których chce dążyć. Numerologia to starożytna dziedzina, której zgłębienie może przynieść wiele korzyści w kontekście samopoznania. Dlaczego warto kupić sobie książkę zajmującą się znaczeniem cyfr? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w treści niniejszego poradnika.

Na czym polega numerologia?

Numerologia to dziedzina zajmująca się powiązaniem między liczbami a duchowością. Pierwszym filozofem pogłębiającym jej tajniki był Pitagoras, a dziś tego typu zainteresowania dotyczą wielu osób na całym świecie.

Numerologia wierzy, że liczby spotykane w różnych aspektach życia są ze sobą powiązane. Data urodzenia, godzina spotkania, numer domu, pod którym się mieszka czy ciąg liczb w numerze telefonu – to tylko niektóre przykłady, które interesują osoby zajmujące się numerologią.

Jak podają książki o numerologii, podstawą tej dziedziny jest działanie na cyfrach i działaniach matematycznych. Każda liczba ma swój symbol, a przypisanie tych numerów konkretnej osobie stanowi źródło informacji o niej samej. Mowa tutaj nie tylko o kwestiach charakterologicznych, ale też o tych zdecydowanie bardziej ukrytych. Właśnie z tego powodu, chcąc bliżej poznać samego siebie, warto sięgnąć po książkę o numerologii.

Co znajduje się w książce do numerologii?

Tego typu literatura porusza wiele aspektów związanych ze sczytywaniem informacji z liczb. Książka o numerologii zawiera gotowe kody oraz równania, dzięki którym można rozszyfrować różnego rodzaju dane.

Przykładem jest data urodzenia, która bardzo często decyduje o cechach, które posiada konkretna osoba. Kolejnymi są cyfry wybierane indywidualnie przez człowieka: numer telefonu, mieszkania czy miejsca oraz godziny danego spotkania. Aż trudno uwierzyć w to, ile ciekawych informacji można się dowiedzieć z tak prostych i nieoczywistych zapisów.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Nauka numerologii może odbywać się zarówno samodzielnie, jak i pod opieką specjalisty. Zapisując się na sesję numerologiczną, można poznać wiele nieoczywistych faktów na temat swojego życia. Później zagłębiając się w lekturę książki o numerologii można zrozumieć jeszcze więcej. Właśnie z tego powodu, osoby interesujące się duchowością będą zachwycone tego typu literaturą.

Numerologia to fascynująca dziedzina, w którą wierzono już w starożytności. Chcąc poznać bliżej jej tajniki, warto skorzystać ze wsparcia eksperta lub zakupić książkę do numerologii na własne potrzeby.

Dodaj komentarz